2019 yılına girdiğimiz şu günlerde yaz ayları planları yani tatil planları yapılmaya başlanmıştır bile Denizköy Bundan yıllar önce Adını bile duymadığımız bir yerde ama şimdilerde Denizköy Satılık Yazlık karasuyu bilenlerin adından sıkça bahsettiği bir yer olarak görünmekte Karasu yaz aylarında oldukça çok misafir ağırlayan bir tatil kenti haline geldi hal böyleyken yeni yerler sahilde bulunan Karasu gibi uzun plajları Sahilleri bulunan bir yer arayışına girildi en yakın yer olarak göze çarpan Sakarya Karasu Denizköy oldu. Şu sıralar da pek bir hareketlilik olmamakla beraber yaz aylarına yaklaştığımızda bölgeye olan talep artış gösteriyor.

denizköy satılık yazlık

Denizköy Satılık Yazlık 

Sakarya Karasu Denizköy çevre il ve ilçelere yakın bir konumda bulunuyor en çokta Karasu ilçesine yakın olması bölgeyi cazip hale getiriyor.ve yanında çok güzel bir örnek olduğu için altyapısında şehir imar planlarına kadar daha iyi bir sistemin kurulacağını düşünülmekte peki neden ? Çünkü Karasu bugün olan talebi farkedilemedi.

Yani yaz aylarında yüzbinlerce kişinin buraya akın edeceği önceden tahmin edilemediği için alt yapı ve diğer işlerde bazı aksamalar yaşandı. ancak denizköy evleri bu sorunları çok yaşamaz diye düşünüyoruz çünkü yanında tecrübe ile sabit olan sorunlar yaşanmış ve burada aynı sorunlar yaşanmasın diye önlemler önceden alınır diye düşünmekteyiz.

denizköy satılık yazlık

Karasu Denizköy Evleri

Yıllar öncesine baktığımızda Karasu nasılsa şuan Denizköy aynı şekilde görünüyor.belkide bundan 4 yada 5 yıl sonra Denizköy Havuzlu bahçeli denize sıfır tatil siteleri ile karşımıza çıkabilir.şuanda bazı tatil siteleri var ancak çok fazla değil.İstanbul ve Denizköy arası şuanda 2,5 saat civarında ancak yeni yapılacak olan Kuzey marmara otoyolu ile bu süre heralde yarı yarıya inebilir.

Denizköy satılık yazlık ilanlarını çok sık duyma ihtimali olabilir.aradığınız kritere göre evler bulabilirsiniz denizköy’de senet ile ev sahibi olabilirsiniz belki ne zaman orasını şimdilik bizde bilmiyoruz.

Hem tatil hemde yatırım yapayım diyenlerin Karasu’dan sonra yeni adresi olma yolunda giden Denizköy Evleri tatilciler için bir alternatif olma yolunda gidiyor.Kumsal olarak çakıl bulunmayan bir kumsalı var yani plaj olamaya elverişli tabi şuan için dalgakıran yok burası plaj olursa sonraki yıllarda birde dalgakıranlar yapılırsa işte o zaman Denizköy çok güzel bir tatil beldesi olur.